Dzień Otwarty Branżowej Szkoły I Stopnia w Siemiatyczach 28.05.2024 r.

To był bardzo gorący dzień – pierwszy Dzień Otwarty Branżowej Szkoły I Stopnia w Siemiatyczach. Zaprosiliśmy ósmoklasistów z powiatu siemiatyckiego oraz zaprzyjaźnionych przedsiębiorców. Moglibyśmy celebrować ten dzień z Panem Prezesem Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku Zdzisławem Wilczko oraz Panią Wiceprezes Barbarą Wilczyńską. Mieliśmy możliwość zaprezentować naszą szkołę, która jest otwarta na ludzi, ale również na biznes i przedsiębiorców. Ósmoklasistom życzymy trafnych wyborów szkół – Branżowa Szkoła I Stopnia w Siemiatyczach może być jednym z nich!

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację wydarzenia : kadrze pedagogicznej, pracownikom szkoły oraz naszym uczniom. W szczególności dziękujemy naszym sponsorom: Oerlemans Siemiatycze, Hotel Kresowiak Siemiatycze, Rondo, Przedsiębiorstwo Komunale Siemiatycze, PSS Siemiatycze, Sklep Spożywczy Złotek, Sklep Papierniczy Duduś, Sklep Papierniczy Roman Leoniuk, Piekarnia Cukiernia Podlaska z Drohiczyna oraz Irex-Pol. To zaszczyt z Wami współpracować!

Spędziliśmy wspólnie wspaniałe chwile. Serdecznie dziękujemy.