KOMUNIKAT

Informuję, że uczniowie do nauczania stacjonarnego w szkole w tym roku szkolnym nie wrócą. Do końca roku, czyli do 26 czerwca prowadzone będzie nauczanie zdalne.
Informuję, że uczniowie klasy III od 1 czerwca wracają na zajęcia praktyczne prowadzone przez pracodawców. Przypominam wszystkim zainteresowanym uczniom o możliwości udziału w konsultacjach prowadzonych w budynku szkoły. Harmonogram dyżurów nauczycieli w poniedziałek 8 czerwca może ulec zmianie – proszę o wcześniejszy kontakt z nauczycielami lub sekretariatem szkoły. Egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe część pisemna odbędzie się 23.06.2020 według zaplanowanego harmonogramu. Termin egzaminu praktycznego zostanie podany zainteresowanym uczniom. Informacja o zakończeniu roku szkolnego będzie podana na stronie szkoły ok.23.06.2020r