Dyktando z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Portal  Dyktanda.pl zaprasza wszystkich, a w szczególności Nauczycieli i Uczniów, na wyjątkowe dyktando z nagrodami!

Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie 14 października 2022 r. Będzie rozegrane w 100% online, a zatem do udziału niezbędny będzie komputer z dostępem do internetu. Ważne, aby móc skorzystać ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Takie, jak na szkolnej lekcji!

Dyktando będzie dostępne do rozwiązywania między godziną 18:00 a 19:00. Nagranie, którego treść będzie należało prawidłowo zapisać, będzie można dowolnie zatrzymywać i przewijać, tak aby każdy uczestnik mógł dopasować tempo do swoich możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć “Zapisz się do konkursu” na poniższej stronie:

Warto wcześniej poćwiczyć, aby osiągnąć dobry wynik, ponieważ organizatorzy przygotowali nagrody! Powodzenia!

Z góry serdecznie dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą wiadomością do Państwa odbiorców.