DRODZY ÓSMOKLASIŚCI

Jeżeli tu trafiliście, to znaczy, że kończycie szkołę podstawową i zastanawiacie się nad wyborem dalszej drogi, zastanawiacie się nad swoją przyszłością, rozważacie co dalej – czy wybrać edukację ogólną czy edukację zawodową. Bardzo trudne zadanie przed każdym młodym człowiekiem i jego rodzicami.

Zachęcamy Was do rozmów na ten temat z rodzicami, specjalistami (np,pedagogiem, psychologiem ) czy z Waszymi wychowawcami, oraz do skorzystania z naszej pomocy.

Na stronie szkoły i na facebooku zamieszczamy potrzebne i przydatne informacje dotyczące zawodów, pracodawców, przebiegu kształcenia oraz zasad rekrutacji. MATERIAŁY TE ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADKACH:REKRUTACJA 2021/22 I OFERTA EDUKACYJNA ORAZ NA FACEBOOKU. Materiały dotyczące rekrutacji można również otrzymać w wersji papierowych ulotek, broszur w budynku szkoły. Jeżeli będziecie mieli pytania prosimy o kontakt przez pocztę elektroniczna ( adres: zsz_siemiatycze@wp.pl ) , telefonicznie 85 655 33 17, lub bezpośrednio, osobiście w budynku szkoły która jest dla Was otwarta od poniedziałku do piątku w godz.7.30-15.00

ZAPRASZAMY I CZEKAMY NA WAS. U NAS ZDOBĘDZIECIE DOBRY ZAWÓD – TO WAM GWARANTUJEMY.